Друк
как создать сайт на Joomla 3

У сучасних умовах реформування професійно-технічної освіти актуалізується необхідність спільного вирішення її проблем усіма зацікавленими сторонами. Велике значення має перспектива створення галузевих об’єднань – кластерів, покликаних сприяти ефективній взаємодії професійної освіти і роботодавців. З цього приводу 03 лютого 2017 року відвідала Державний навчальний заклад «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» радник міністра освіти та науки України, керівник Національного галузевого партнерства у легкій промисловості «Fashion Globus Ukraine», віце-президент Конфедерації дизайнерів та стилістів України Голда Виноградська, яка є  ініціатором впровадження пілотного проекту щодо створення  швейного кластеру на Хмельниччині.

Пані Голда ознайомилась з навчально-матеріальною базою ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг», в якому створений Навчально-практичний центрсучасних швейних технологій і дизайну.

 

Основними напрямами діяльності Центру:

üналагодження співпраці із швейними підприємствами регіону, підприємствами-виробниками тканин, швейного обладнання, центрами зайнятості, зацікавленими установами;

üорганізація роботи і підвищення кваліфікації робітників швейних підприємств, педагогічних працівників ПТНЗ регіону по вивченню та відпрацюванню сучасних комп'ютерних програмних  технологій САПР "Julivi", набуття умінь та навичок роботи з сучасними матеріалами, а також швейним, прасувальним та розкрійним обладнанням;

üспівробітництво з міським та обласним центрами зайнятості щодо сприяння перепідготовки незайнятого населення;

üнадання професійно-технічним навчальним закладам регіону консультативної, експериментальної, посередницької допомоги з питань практичного освоєння учнями новітніх швейних матеріалів, обладнання та сучасних комп'ютерних програмних  технологій САПР "Julivi"

Під час обговорення питань професійної освіти регіону Голда Виноградська зробила акцент на основних пріоритетах розвитку швейної галузі на Хмельниччині, а саме тісній та ефективній співпраці професійно-технічних навчальних закладів, які здійснюють підготовку висококваліфікованих робітників з професій «Швачка, кравець, закрійник» та підприємствами-замовниками робітничих кадрів швейного виробництва. Адже гарно налагоджені партнерські стосунки двох сторін сприяють випуску компетентних фахівців.

Пані Голда відзначила, що головним завданням Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну полягає в здійсненні зв'язку між професійно-технічними навчальними закладами, швейними підприємствами, підприємствами-виробниками сучасних тканин, обладнання, для прискорення передачі інформації з новітніх прогресивних технологій і впровадження їх у навчально-виробничий процес та виробництво.

У зв’язку з стрімким розвитком прогресивних виробничих технологій в галузі легкої промисловості, які застосовують і підприємства Хмельниччини створення даного Центру дасть можливість задовільнити потреби вимогливого роботодавця та споживача. А все це в свою чергу дасть позитивний результат економічного стану регіону.

 

Отже Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну щиро відкриває двері для бажаючих отримати якісну професійну освіту з подальшим працевлаштуванням на провідних підприємствах міста та запрошує соціальних партнерів для співпраці.

русский бизнес