Друге півріччя цього навчального року першокурсники, які навчаються за професією «Тістороб, пекар, кондитер» розпочали з екскурсії на одне з кращих підприємств міста – пекарню «Бабусина випічка». 

Тут учні 11 та 12 групи під керівництвом Коваленко Людмили  Олександрівни та Цуцуловської Валентини Михайлівни  мали можливість познайомитись з сучасним обладнанням,  традиційними та новітніми технологіями приготування великого асортименту хлібобулочних виробів: хліб пшеничний і житній, батони, заготовка під піцу, булочки для хот-догів, булочки для гамбургерів. Учні могли спостерігати за процесом приготування листкового і листково-дріжджового тіста і напівфабрикатів з них - конвертиків, паличок, круасанів з різними начинками.

 

 Працівники підприємства тепло зустріли наших першокурсників, радо ділилися своїм досвідом та відповідали на всі запитання, які виникли під час огляду пекарні.

 

 «Ви – наша зміна, гарно вчіться та приходьте до нас на практику, а по закінченню навчання – приєднуйтесь до  дружної сім`ї нашого колективу» – сказав по завершенні  екскурсії директор підприємства Ніконюк Леонтій Костянтинович.

 

    Було дуже цікаво! Доброзичлива атмосфера, чудовий аромат свіжоспеченого хліба, захоллення від високого професіоналізму працівників та неперевершений смак круасанів, якими нас пригостили - ось що довго буде згадуватись після відвідування  пекарні «Бабусина випічка».

 

    «У нас найкраща в світі професія!» - вигукнули в захваті майбутні тістороби.

Коментарі   

#3 Юля 14.02.2018, 11:12
Я задоволеня цією екскурсією. Хотілося б піти до вас на практику.. :sigh:
#2 Янка 14.02.2018, 11:09
Екскурсія була цікава)) Було дуже багато повчальної інформації.. Дякую :-)
#1 Аліна Гуменчук 14.02.2018, 10:59
Дуже цікава була ескурсія дуже дякую)

Додати коментар