Профтехосвітяни Хмельниччини взяли активну участь в обласному форумі "Нова українська школа¦змінимо освіту-змінимо Україну",який відбувся 28 серпня 2018 року. Захід було проведено з метою визначення пріорітетних напрямів діяльності освітньої галузі регіону у контексті проведення реформи.
      Пленарне засідання проходило на базі Хмельницького національного університету. Після пленарного засідання роботу форуму було продовжено на секціях, які проходили у форматі панельних дискусій. Модератором заходу була А.М.Харчук, заступник директора-начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА,яка зосередила увагу учасників на створенні платформи для обговорення актуальних напрямів функціонування та розвитку професійної(професійно-технічної) освіти регіону з метою забезпечення вільного доступу до якісної професійної освіти всіх категорій населення.
      В ході обговорення  окреслених напрямів роботи виступили Є.С.Царьова, в.о.директора ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг" та А.Брика ,керівник швейного виробництва ТМ"GOLDI", зосередилися на проблемі впровадження елементів дуальної форми навчання у підготовку кваліфікованих робітників.

Додати коментар