Вітаємо збірну ДНЗ «Хмельницький центр професійно технічної освіти сфери послуг»  яка

зайняла I місце у змаганнях з легкоатлетичного кросу в міській спартакіаді.

Склад команди:Заєць Б., Шаронов В.,Самолюк П., Федорчук В.,

Мартинюк М.,Землякова Л.,Слюсар В., Маліцька І.

Так тримати ! Подальших успіхів!

Мостинець Яна Валеріївна – учениця групи П-90 ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», отримала Диплом за І місце в Першому міжнародному Фестивалі-конкурсі хореографічного і танцювального мистецтва «Антарес X-Fest Хмельницький 2017» в номінації: «Соло вокал», керівник гуртка Наталія Безносюк.

26 вересня 2017 року на базі ДНЗ "Хмельницький центр ПТО сфери послуг" з метою популяризації робітничих професій було проведено навчальний майстер-клас для учнів 2-Є класу навчально-виховного комплексу №4.

            Всього майстер-клас відвідало 24 учні. Їм було продемонстровано попереднє сервірування столу учнями групи 24 професії «Офіціант, адміністратор». Згодом усі учні школи були розподілені на 4 команди та з допомогою інструкційних карток та учнів-наставників центру навчилися складати 3 види простих форм складання серветок.

 

27 вересня 2017 року учні групи №14 на запрошення працівників Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва відвідали виставку на тему «Яка вона – Японії душа?».

            Спершу учням була проведена екскурсія бібліотекою. Після того бібліотекар Матвеєва Д.М. познайомила учнів з деякими традиціями Японії. Учні не просто прослухали доповідь, а мали змогу безпосередньо прийняти участь у обговоренні, розгадувати різноманітні загадки та ребуси, проглянути цікаві експонати виставки (серед яких були і книги видатних авторів японської літератури, і роботи оригамі, і зразки живопису).