Із 11 по 15 вересня 2017 року ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»  проводився Олімпійський тиждень з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

  Тиждень проводився з метою розвитку Олімпійського руху, популяризації здорового способу життя, зміцнення здоров’я учнів.

 

 

До проведення заходів були залученні керівний склад центру, майстри виробничого навчання, класні керівники, учні першого, другого, третього курсів. Були запрошенні гості: заступник голови Обласного відділення  МОК Флентін Віктор Володимирович та тренер з кікбоксингу Сас Руслан Анатолійович.

На стадіоні центру відбулося урочисте відкриття Спартакіади центру та Олімпійський урок.

Серед груп центру проведений конкурс стінгазет на спортивну тематику та змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу та естафета.

День Здоров’я пройшов в Лісогринівецькому лісі. Учні змагалися в різних конкурсах: розпалювання багаття, естафети, перетягування канату, метання довбні, стрибків через скакалку, художньої самодіяльності.

 

У заходах учні виявили зацікавленість до спорту, Олімпійського руху, прагнення до розвитку сили, спритності, витривалості, тягу до перемоги та взаємодопомоги.

Додати коментар