Друк
как создать сайт на Joomla 3

      Мінусова температура повітря - це не тільки прямий привід для виникнення переохолодження організму людини і застуд, зростання кількості так званого «зимового травматизму», зумовленого ожеледицею, але  і додатковий ризик загострення хронічної серцево-судинної та бронхолегеневої патології. Тому, тим у кого вже є в наявності захворювання серцево-судинної, бронхолегеневої системи ( хронічні обструктивні бронхіти і бронхіальна астма і інш.) треба додатково проконсультуватися  зі своїм лікарем і постійно мати при собі свою «швидку допомогу» - призначені ліки. І при перших же ознаках погіршення стану прийняти їх і звернутися за медичною допомогою. А взагалі, по можливості, поберегти себе і не виходити на вулицю.

      При сильних морозах може виникнути гіпотермія - виражене зниження внутрішньої температури тіла.  Лікарі радять у морозні дні малюкам, людям похилого віку, людям, що приймають антидепресанти, таблетки від «тиску», а також рибалкам і мисливцям залишатися вдома. А тим, хто все-таки змушений працювати чи вчитися, треба запам’ятати основні правила поведінки в сильний мороз. Інакше можна отримати обмороження та переохолодження. До речі, перші ознаки – озноб, часте сечовипускання. У таких випадках треба терміново повернутися в тепле приміщення. Помірна гіпотермія характеризується нездатністю зосередитися, незграбністю рухів, негативним ставлення до оточуючих. У цьому випадку врятуватися можна гарячим чаєм та їжею. При глибокій гіпотермії людина втрачає свідомість, в такому випадку терміново викликайте «швидку», самим тут не впоратися. Їсти багато та гарячого! Під час похолодання організм буде віддавати всі сили на утеплення. А де ж його взяти, якщо людина мало їсть або сидить на дієті. До речі, худим людям теж небезпечно виходити на мороз - можливість замерзнути набагато більша ніж у людей з нормальними формами. Тому краще за все добре вранці поснідати, і вперед, на роботу та навчання. А якщо знаєте, що не зможете пообідати, то візьміть їжу із собою. Добре загорнути її у фольгу - так тепло протримається довше. І гарячий чай у термос.  Пийте побільше гарячого чаю або кави.

      Не куріть на сильному морозі! Це викликає легкий спазм капілярів кінцівок. У відносно теплу погоду це зазвичай проходить непоміченим, а при сильному морозі може виявитися саме тією останньою краплею, після якої застуда (і навіть – обмороження) стане неминучим.

      Не кутайтесь , щоб не спітніти. Одяг повинен бути легким, багатошаровим і обов'язково з натуральних тканин. Перед виходом на вулицю надягніть не супер-теплий светр на голе тіло, а бавовняну майку чи футболку, сорочку, светр,  легку непромокальну куртку і потім вже зимовий одяг.

 Таким чином виникнуть повітряні прошарки, які дозволять надовго зберегти тепло. І не забувайте про голову - до 1\3 втрати внутрішнього тепла припадають на неї, рідну. Тому приготуйте шапку і шарф. Без них навіть і не намагайтеся виходити на вулицю. Рукавиці або рукавички повинні бути з водонепроникної тканини, щоб створювався ефект "конвертів" для збереження теплого повітря. На ноги - вільні чоботи та вовняні шкарпетки.  Намагайтеся не пітніти. Запам’ятайте! Виходити «мокрим» на мороз і вітер рівносильно самогубству!!!

русский бизнес