У народі кажуть, що робити людину красивою можуть два майстри, кравець та закрійник.  Вдало пошитий одяг може не тільки покращити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою.

Виготовлення одягу — одне з найдавніших ремесел. З давніх часів уміння шити вважалося як  жіночим так і чоловічим заняттям.Саме з одягом багато сторіч була пов’язана мода, бо одяг – це самий популярний предмет побуту. Розвиток моди - це активне, живе, постійне суспільне прагнення до нового. І більше всього на цьому шляху населенню допомагали люди, які мають професією: Кравець, закрійник.

Уміння кроїти та шитисьогодні, як ніколи доречно, особливо для тих, хто прагне одягатися недорого, проте зі смаком.

Після вдумливої та клопіткої праці кравця з'являються теплі пальта, елегантні костюми, святкові плаття, модельні куртки та ділові спідниці, які сприяють гарному настрою і навіть успіху в нашому житті.

Сучасний кравець,закрійник повинен вміти: вибирати фасони відповідно до тенденцій моди і особливостей фігури замовника, властивостей тканини; знімати мірки із замовника і виготовляти лекала для розкрою виробів обраного фасону чи моделі; виконувати примірки виробу на фігурі замовника; виконувати всі види робіт щодо виготовлення чоловічого, жіночого і дитячого легкого одягу за індивідуальним замовленням.

При опануванні професії «кравець, закрійник» проводяться теоретичні і практичні заняття, а також практика на сучасних підприємствах. Практичним заняттям, звісно, передують теоретичні:  предмети загальноосвітнього циклу проводяться з врахуванням специфіки обраного фаху, предмети спецдисциплін проходять в сучасних кабінетах і лабораторіях. Виробниче навчання відбувається у затишних майстернях, обладнаних за відповідними вимогами. Свій досвід роботи майбутнім фахівцям передають висококваліфіковані і досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання.

Сучасний  ринок праці, як свідчить статистика, потребує значну кількість робітничих кадрів, а тому можливість працевлаштування наших випускників зростає. Ми з гордістю зазначаємо, що наші колишні учні працюють  на підприємствах швейної галузі, в ательє і салонах, стають власниками своїх підприємств. При цьому їх заробітна плата сягає від 4000  гривень і вище. Професія кравця швейного виробництва дає великі можливості для професійного зростання. Тому  наші випускники можуть продовжувати навчання у вищих навчальних закладах, отримуючи кваліфікацію конструктора, модельєра, технолога, дизайнера одягу.  

Тому, ласкаво просимо! Ми готові стати вихідною точкою вашого майбутнього успіху в професії «Кравець,закрійник».

 

У народі говорять – у людини повинен бути особистий лікар, адвокат і кравець. То чому б вам не стати  тим самим талановитим професіоналом?