В рамках робочого візиту на Хмельниччину, міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич завітала у Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну, який є структурним підрозділом ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг». Центр був створений з метою підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітників швейної галузі .

 

15 травня – Всесвітній день сім'ї. В бібліотеці ДНЗ «ХЦПТОСП» пройшов виховний захід « Без сім'ї -немає щастя на Землі».Сім'я була і залишається хранителькою людських цінностей, культури і історичної спадкоємності поколінь. З родини починається життя людини, тут відбувається її формування як громадянина. Союз сім'ї та держави-необхідна умова процвітання і добробуту його громадян.

08.05.2019 р.в бібліотеці ДНЗ «ХЦПТОСП» пройшов виховний захід «День пам'яті та надії», присвячений Дню пам'яті та примирення. Захід проведено вихователем гуртожитку Ющак Л.П. Мета заходу поглибити знання учнів про 2 Світову війну та її наслідки, розширити кругозір учнів із даної теми, ознайомити з історією відзначення в Україні Дня пам'яті та примирення, виховувати патріотичні почуття, повагу до пам'яті загиблих захисників рідної землі.Мама - найдорожча людина для багатьох з нас.Вона дала життя, оточила турботою і ласкою, виховала. Наші найтепліші слова для Вас Матері ! Вітання від учнів ДНЗ"ХЦПТОСП"

 для перегляду відео перейти за посиланням
https://drive.google.com/open?id=1UwAFYkgoti5-GB5e7ND8kxFMxEPHI9Ij

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху для учнів шкіл міста Хмельницького в ДНЗ «ХЦПТОСП» проведено Тиждень « Безпеки дорожнього руху». Завдання Тижня – нагадати дітям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернення уваги до проблеми травматизму та смертності на дорогах, і поліпшення дорожньої безпеки. Для актуалізації знань учнів початкових класів було розроблено та проведено майстер-класи: «Виготовлення молочного пряника із їстівними наліпками із зображеннями знаків дорожнього руху»,  «Виготовлення браслетів із світловідбиваючої стрічки».