Стало відомо назви перших 72 профтехів, які стануть осередками для навчання найпотрібніших професій у країні

І, наш заклад?Державний навчальний заклад «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» – один з переможців проєкту #100 майстерень. Ще минулого року МОН оголосив про старт проєкту #100 майстерень, метою якого є оновлення майстерень закладів професійної освіти, які допоможуть учням ефективно і якісно навчатися найбільш потрібних професій для країни.

14 416 500 грн. виділили для оновлення майстерні кулінарного профілю «Навчально-практичний центр сучасних тенденцій в організації здорового харчування (Кулінарний хаб)» в нашому профтесі!

Це проєкт Міністерства освіти і науки, метою якого є оновлення 100 майстерень закладів професійної освіти, які допоможуть учням ефективно та якісно навчатись найбільш затребуваним професіям для країни.

В нашій оновленій майстерні можна буде опанувати наступні професії: кухар, кондитер, пекар

Наприкінці весни починаємо перші ремонті роботи, щоб вже в наступному учбовому році навчати десятки учнів і дорослих робітничим професіям в нових та сучасних навчальних приміщеннях.

Все буде УКРАЇНА!!
МИ РОБИМО ВСЕ ДЛЯ ЦЬОГО‼️
 

 

20 вимушених переселенців, які зупинилися у Хмельницькому, зараз опановують нові спеціальності. Роблять це на базі Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг. Для цього у центрі розробили короткострокові курси перепідготовки на безкоштовній основі за кількома спеціальностями.

ВІДЕО за посиланням