12 лютого в ДНЗ «ХЦПТОСП» відбувся захід « Мій вибір. Моя професія. Мій успіх» в рамках реалізації проекту «Співпраця бізнесу та професійно-технічної  освіти». До центру завітали учні СЗОШ №21м.Хмельницького.
       Під час заходу відбулося ознайомлення з навчально-матеріальною базою та сучасним обладнанням,умовами вступу та навчання в центрі. В холі центру представлено виставку виробів. Виступили Зінчук Ольга Олександрівна, головний спеціаліст відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення, а також  помічник народного депутата С.Лабазюка, один з організаторів цього проекту, Ковальчук Сергій Андрійович. Цікавою розповіддю презентувала навчальний заклад заступник директора з виховної роботи Лавренюк Н.В. Гості мали змогу відвідати майстер-клас з приготування коктейлів, декорування медово-імбирних пряників айсингом, виготовлення прикрас з тіста, карвінгу, складання серветок,виготовлення подарунків до Дня Св.Валентина. В актовій залі пройшов показ моделей одягу.

      Сподіваємось на нові візити учнів шкіл м. Хмельницького!

          29 січня – День пам’яті героїв Крут. До цієї дати у ДНЗ «ХЦПТОСП» було проведено виховний захід «Герої Крут – перші кіборги ». Головною метою заходу було проведення паралелі між подвигом героїв Крут та героями АТО. Розкрито суть , причини трагедії під Крутами , її значення, виховання в учнів інтересу і поваги до історичного минулого своєї країни , до тривожного сьогодення. Вчити шанувати борців за волю і незалежність України.

      Учасники заходу читали патріотичні твори, спогади, виконували пісні присвячені героям Крут та героям АТО. Під час заходу присутні переглянули відео присвячене даній тематиці. Пам’ять полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

            З нагоди Дня Соборності України  22 січня 2019 року учнівська молодь ДНЗ «ХЦПТОСП» прийняла  активну участь  у флешмобі «Україно,будь єдиною!»,що проходив на майданчику біля кінотеатру ім.Т.Шевченка. А також долучилась до урочистостей, та відкриття пам'ятної дошки голові Директорії УНР Симону Петлюрі.

       Учні нашого навчального закладу відвідали  екскурсію до міської ради м.Хмельницького. Учнів зустріли екскурсовод та керуюча справами міськвиконкому Юлія Сабій. Екскурсовод з музею історії міста розповіла учням про колишніх міських голів Хмельницького та трохи історії самої будівлі міської ради, дітей запросили до сесійної зали. Екскурсія була дуже цікавою, пізнавальною та важливою для виховання громадянської свідомості учнівської молоді.

         У Хмельницькому відбувся різдвяний етнофестиваль «Дар днесь пребагатий». Традиційний етнофестиваль занурив відвідувачів у різдвяну атмосферу. У приміщенні Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. М.Старицького 16 січня о 16-00 за участі фольклорних гуртів з різних регіонів відбулося справжнє свято. Учнівська молодь мала змогу поринути у справжню різдвяну атмосферу, дізнатися про традиції святкування,послухати колядки та щедрівки,вивчати зимові обряди.