Методичні комісії
18.10.2018 року в ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» відбулося засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій легкої промисловості та перукарського мистецтва.
- Деталі
- Автор: Super User
-
Категорія: методичні комісії
-
Опубліковано: 24 жовтня 2018
-
Перегляди: 1402
18.10.2018 року в ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» відбулося засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій легкої промисловості та перукарського мистецтва.
Розпочала роботу методичної комісії завідувач відділом професійної підготовки науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Соленцова Галина Миколаївна. Під час виступу викладачі загально-професійної, професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання були ознайомлені з загальними вимогами щодо реалізації СП (ПТ)О. Надані методичні рекомендації щодо ведення журналів теоретичного та виробничого навчання з компетентнісно-модульного навчання.
Під час обговорення питання Галина Миколаївна розповіла інженерно-педагогічним працівникам про перспективи упровадження дуальної форми навчання у 2017-2020 роках. Учасники методичної комісії активно долучились до обговорення актуальних питань компетентнісно-модульного навчання та впровадження елементів дуальної форми навчання.
Підводячи підсумки Соленцова Г.М. зупинилась на проблемах якості підготовки виробничих кадрів, а також зосередила увагу на проблемах формування державного/регіонального замовлення.
Майстер в/н Козакевич Людмила Вікторівна, яка поділилась позитивним досвідом роботи співпраці з ТОВ «Полларді Фешн Груп» та досягненнями учнів під час проходження виробничої практики на даному підприємстві.
Майстер в/н Гуцалюк Тетяна Володимирівна розповіла, що 16.10.2018 р. що в Хмельницького національного університету відбувся навчальний семінар на базі кафедри «Технології і конструювання швейних виробів» для викладачів, майстрів в/н та учнів 3-го року навчання швейного профілю. Під час проведення семінару було презентовано особливості проектування авторських колекцій одягу та представлено сучасне швейне обладнання фірми JACK, 3 D принтер, сублімаційний друк. По закінченню семінару відбулось вручення сертифікатів.
Голова методичної комісії Деліта Інна Олексіївна ознайомила членів МК з загальними вимогами до паспортів на навчальні кабінети та майстерні. Під час виробничого навчання та професійної підготовки у навчально-виробничих майстернях учні послідовно набувають первинні трудові уміння та навички виконання робіт. Тому для належної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників треба створювати необхідні безпечні умови виробничої діяльності.
Старший майстер Гаврілей Оксана Іванівна разом із майстрами виробничого навчання обговорили напрямок роботи щодо розробки програми виробничої практики для груп І-го року навчання, в якій вказано перелік робіт, які учні повинні вміти виконувати під час проходження виробничої практики на підприємстві. Також наголосила, про важливість дотримання програм виробничої практики, які вимоги висуваються до складання даних програм.
Методист Нерода Наталія Анатоліївна повідомила вимоги до змісту та об’єму письмової кваліфікаційної роботи за професією «Швачка», «Швачка, кравець», «Кравець, закрійник», «Перукар». Оскільки завдання до проведення поетапно-кваліфікаційної атестації з теоретичних предметів мають бути розроблені і апробовані в цьому навчальному році.